Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz centrino #837 üzenetére

    Én sorba ajánlanám a ds-eket, ds1 remaster aztán ds2 scholar of the first sin, ds3, bloodborne, aztán sekiro. Sekirot azért rakom utoljára mert az is from játék de sz nem egészen souls. Ott nincs stamina meg build, viszont remek játék az is. Ezek után a surge is nagyon jó szerintem. Mondjuk nekem az első jobban tetszett.
    Első részben a pályatervezés az olyan hogy nálam köröket vert a ds1re pedig ott is baromi jó a honnan hova jutsz ki meg vissza.

    Niohkat én nem játszom. Nekem az túl gyors. Ott nincs arra idő hogy meglátom hogy csap és dodgeoljak mert olyan gyors a mozdulat hogy ha vág akkor el is fog találni az tuti. Ott másshogy kell harcolni és az nekem nem adta. Biztos jó játék de nekem nem tetszett, ott is hagytam kb a felénél. Addig se élveztem és ez nem a nehézség miatt volt.

    Ashent azt kihagytam. Értem én hogy minimalista grafika de az konkrétan úgy néz ki mint más játék mielőtt megkapja a skineket textúrákat. Konkréran nincs arca a karaktereknek. Meg így annyira steril mű az egész világ hogy se/i hangulata nincs.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák