Új hozzászólás Aktív témák

  • Kronus

    tag

    Sziasztok!

    Nekem egy hónapja van U2414h-m és alapvetően meg vagyok vele elégedve, viszont több képet is néztem a monitorról az IPS glow-al kapcsolatban és az már egyértelmű számomra, hogy a sarkokban ha van az normális.
    Viszont nálam nem is a sarkokban zavaró, hanem középen alul ( kb. a talp szélességében) az oldalaknál lényegesen erősebb bevilágítás látható fekete képernyőnél, sőt ez olyannyira "erős" ,hogy pl. játékoknál ahol épp az adott szituációban fekete alul a kép, akkor a középső tartományban inkább sötétszürke.

    Most a héten jön meg a 2 testvére (eredeti cél is eyefinity rendszer megvalósítása volt, ezért is döntöttem a vékony káva mellett a felár ellenére) és a 3-mat összehasonlítva ha csak ennél látható ez a jelenség akkor viszem vissza garanciába az tuti...

    (valamelyik másik fórumon is olvastam hasonlót, ahol a tulaj szintén vissza vitte garanciába és ki is cserélték neki)

    Másik dolog: kíváncsi leszek hogyan tudom majd megvalósítani az eyefinity-t, mert külföldi fórumon olvastam, hogy ez a displayporton összefűzéses módszer nem az igazai, vagyis a catalyst control center nem ismeri fel így nem is lehet beállítani a kiterjesztett képernyőt... remélem ha veszek hozzá 2db DVI -> displayport kábelt működni fog a dolog. (kártyámon 2db DVI-D, 1db HDMI, és 1db Displayport van)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák