Új hozzászólás Aktív témák

  • Storm_lg

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem (egy kicsit hosszú leszek, bocsi). Vettem egy DELL Inspiron 6400-as gépet, amivel van egy kis gondom. A wlan kártya egy Intel PRO/Wireless 3945ABG kártya. Otthon jelenleg 1 asztali gép van, ami megosztja a netet, és ezzel együtt 2 laptop. A gondom az, hogy ad-hoc kapcsolatban vannak (lennének) a gépek, ami az asztali és a másik laptop között működik is, azonban ezen nem tudok az inteles Proset/Wireless progijával a kártyának ad-hoc kapcsolat esetén WPA-none/TKIP beállítást megadni, mivel csak WEP titkosítást ajánlja fel, ami nekem nem jó. Ha a windowsos, beépített progira bizom a wlan kezelést, akkor be tudom állítani, viszont nem tud csatlakozni a hálózathoz. Maga a kártya működik, mivel nyilt kapcsolat esetén az asztali gép és közte felépül a kapcsolat. Sajnos még várnom kell egy kicsit a routeres megosztásra, ezért ha valakinek lenne valami megoldási ötlete, nagy örömmel venném.

    Köszi előre is.

    ''Tévedni emberi dolog, de igazán összekeverni valamit csak számítógéppel lehet''

Új hozzászólás Aktív témák