Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz aluser #812 üzenetére

    Kizártnak tartom, hogy egy service taghez több gépkonfigot adjon ki. Max annyit lehet megcsinálni, hogy rákeresel egy service tagre és felkínálja, hogy az eredeti gépkonfigot nézed meg vagy az aktuálisat. Viszont az aktuálisnál nekem pl azt csinálta, hogy nem a beírt service taghez tartozó gépet nézte, hanem azt, amiről fölmentem a support.dell.com-ra. Előtte rákérdez, hogy beleegyezel-e, hogy kutakodjon a gépeden, mert csak úgy tudja megnézni a service tagedet. Viszont utána még a BIOS verziódat is kiírja dátummal.
    Azt nem hinném, hogy konkrétan így, hogy Latitude D820-as, találsz hozzá leírást, nyilván elég sokminden változhat, hogy mit raktak egy gépbe. Sok típusnál pl létezik XGA és SXGA kijelzővel is (modjuk a 820-as pont WUXGA mert 16:9-es). A drivereit szerintem kivétel nélkül megtalálod a Dell support oldalán. Esetleg próbálkozhatsz még a support.euro.dell.com-mal is, ez az európai support oldal (nem mintha létezne külön európai driver).
    Az FN lockolásáról még nem hallottam, de ettől még létezhet.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák