Új hozzászólás Aktív témák

  • krisi047

    aktív tag

    Elnézést, ha valakit megsértek, senki lelkivilágába nem szeretnék belegázolni. :D Én őszintén csodálkozom, hogy az emberek miért szeretik ennyire az Oli Gyrost, miért tartják a legjobbnak. Én eddig háromszor (talán négyszer?) voltam ott. Minden alkalommal kevesen voltak, és mindig kb. félórát kellett várni. Látom ebben egyetértünk.

    Amiben viszont nem, hogy szerintem egy teljesen átlagos "gagyi-gyroszos". A legnagyobb adag is kevesebbnek tűnt más helyekhez képest, a zöldségek, szószok amint írtam átlagosak, de semmiképp sem jók. Amivel viszont abszolút nem tudok kibékülni, az a hús. Csirkecombból készül, és mindegyik alkalommal a következőképpen készítették el: kívül szenesre égetve, belül meg szinte épp hogy nem nyers, itt-ott apró porc darabokkal. Ez egyébként a legtöbb debreceni gyrososra jellemző, legutóbb a Gery Gyrosban ettem ilyet. Szerintem ez nem minőség.

    Szóval összességében az a véleményem, hogy ez egy átlagosnak nevezhető hely - sajnos ez az átlag -, ahol még sokat is kell várni, ráadásul szerintem sok embernek, aki kedvencének mondja igencsak nem esik útjába. Szóval abszolút nem értem a dolgot, talán a szájhagyomány/hype az oka, miszerint az "Oli Gyros a legjobb", ez épül be az emberek tudatában. :))

Új hozzászólás Aktív témák