Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz mghltm #93753 üzenetére

    Oké de ő azon volt kiakadva hogy a seggébe volt és előzni akart, ha lassabban megy valaki akkor ne lepődjön meg hogy meg akarják előzni, az meg hogy ki menyivel lépi túl a számára megszabott sebességet az a rendőrségre tartozik
    És itt a lakóterületen kívüli sebességtúllépésre gondolok, mert az 50-en számomra is 50-en max 60-an

    Azoktól is kiakadok akik lakot területen kívül mennek 90-95-el de lakot területen már kevés nekik a 50-60 és tolnak, persze tábla után mikkor gyorsítok 100-105 lemaradnak de lakot területen tol

    Vezettem én olyan autót is hogy 95-105 volt max, és csak akkor tudtam előzni ha volt sok hej, és akkor igen is figyeltem rá hogy elengedjem azokat akiknek elég erős volt a kocsija és tudott normálisan előzni

    Én szeretem a 4-est megvan vagyis volt a saját ritmusa, régen elég sokat mentem rajta, mára sokat változott nem annyira durva
    Berettyóujfalu-Szolnok távon sokat mentem, egy időben(régen) versenyeztem magammal hogy milyen gyorsan megy le a táv , azt hiszem 53perc volt a csúcs(110Km táv és lakott terület is beleértve, persze ez még fiatal koromba volt húszon évesen)

    Vagy egy hónapja a havert vittem Budapestre román rendszámos autóval, felüdülés volt nem foglalkozni annyira a rendőrökkel és végig mehettem olyan 110-120-al a 4-en

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák