Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Irmscher 353 #36695 üzenetére

    Én meg annyit mondanék hogy ha valaki előadónak vallja magát és ezért még pénzt is kap, akkor azért tessék megdolgozni.

    Sokszor az adott óraszámban le lehetne adni normálisan az anyag vázlatát, kitérni a problémás részekre, de nem egyszer nem érnek be időre, felépítés nélküli, össze hányt-vetett előadásanyagokkal operálnak.

    Nincs az előadásnak szerkezete, semmilyen hosszabb távú koncepciója és mikor az évfolyamelsők is úgy jönnek ki előadásról, hogy "ez most akkor mi a f.sz volt?" akkor viszont az oktatónak is illene elgondolkodnia rajta

    Tanár családból vagyok, apám-anyám-tesóm tanár, rokonságban vannak közel 20-an, szóval van némi rálátásom a dologra, elhiheted.

    optika: nem tudom hogy mindkét helyre ugyanaz a doktornő jár-e illetve még ott dolgozik-e egyáltalán, e nekem 4 éve a városban 5 optikában nem tudtak kontaktlencsét adni, mert nem ideális alakú a szaruhártyám és erős közellátó vagyok, ráadásul cilinderes. Ő 1,5 óra próbálkozás és többszöri mérés után talált megfelelőt. előkeresem majd a kártyát, azon rajta van a neve

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák