Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Audison #36650 üzenetére

    Csapdán még nem voltam, de ott laktam mellette jó ideig. 1 órával előtte szerintem menj oda, mert már akkor elég nagy tömeg szokott lenni az ilyen koncertek előtt

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zetta

    csendes tag

    válasz Audison #36650 üzenetére

    Hol van még december 28 :D

    Egyébként nem ajánlom az első sorokat, nagyon sokan szoktak lenni az évadzáró TCS bulin, igaz jó is szokott lenni, és az eleje nagyon tömött, sok a divatdrukker, meg a részeg, akik azt sem tudják milyen rendezvényen vannak, rendszerint izzadtan félpucéron dörgölőznek hozzád, a kemény pogo-ról már ne is beszéljünk, szerintem ott már nem is lehet élvezni a koncertet és a zenére figyelni :)

    Persze ha csak pogozni szeretnél és "verekedni" ahhoz jó az első sor, ha valamit élvezni is szeretnél kicsit a koncertből, hátrébb.

    Hiába mész oda már 5-re, és azt gondolod jó helyen vagy, amikor megkezdődik a TCS úgy is kitúrnak a helyedről, a legelső sort sem ajánlom, mert ott a tömeg nekipasszíroz a fém korlátnak.

    Egyébként mind1, mikor mész, előre lehet ott tolakodni bárhova :DDD

    Tavaly ha jól emlékszem volt VIP rész a színpad előtt közvetlen, külön korláttal lekerítve, ha mindenképp közel szeretnél lenni azt ajánlom, ott talán kevesebben vannak, persze drágább is a jegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák