Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz KROK640 #153004 üzenetére

    Mi falunkban olyan 1990-ben vagy 1991-ben volt az utolsó vetítés a művelődési házban, fehér vászon mögött egy öreg hangszóróból szólt a hang, egy régi vetítőgéppel
    Nem sokan jártunk ahogy emlékszek mert akkor még 10-11éves voltam
    De arra igen hogy egyik alkalommal a A cápa című film ment, mi öcsémmel vonultunk is nézni, erre a gépész felesége aki a jegyet szedte nem engedett be, jöhettünk haza, erre édesanyám hoppsz gyerünk vissza és kiosztotta hogy ha ő elenged minket moziba akkor ő köteles minket beengedni. :DDD
    Így megnéztük néztük a A cápa című filmet moziba

    Aztán nem is voltam moziba 1997-ig amikkor is Debrecenbe néztem meg a Az ötödik elem című filmet
    Aztán 1999. Star Wars I. rész – Baljós árnyak
    Elkértem édesapámtól a kétütemű Wartburg-ot és egy pénteki napon osztálytársakkal tanítás helyet irány Debrecen Víg Mozi :)
    Szüleim előtt nem volt titok hogy iskola mellé megyek :)

    Mondjuk már előtte is volt hogy iskola helyet mentem vezetni, mert édesapám kissé kapatós volt de dolgozni meg mennie kellet így én vezettem, mentünk Szolnokra

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák