Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz diablo1984 #85721 üzenetére

    "a legjobb teszt annyi volna, hogy leugrok a balatonra és vissza, az alatt minden kiderül a motorról, futóműről, fékről, ha ekkora távon nem veszem észre, akkor megvezethető vagyok"
    Igen, mindenki azt hiszi, hogy ilyen pro'

    Ha valaki nem tud arra 2-3 órát szánni az életéből, hogy eladjon egy 1-2-3-4 milliós autót, de arra igen, hogy megnézzen este egy ugyanilyen hosszú filmet, akkor nincs miről tárgyalni. Érdekes módon közületek ha valaki processzort akar venni a gépébe, arra képes elb.szni napokat tesztolvasgatással, pont az autóvételen/eladáson kell az időt megspórolni?

    " és mi van akkor, ha megbukik valamelyik teszteden, , akkor benyeled a vizsgálási díjakat"
    Akkor nézzük sorba.
    1, az, hogy én átnézem ingyen van, itt rákérdezek törésre is.
    2, próbakör szintén ingyen van
    3,utána megyünk szerelőhöz. Ha szerelőnél megbukik, akkor benyelem az átvizsgálás díját
    4, ha szerelőn átmegy és a karosszériásnál bukik meg, akkor pedig hazudott a tulaj az 1. pontban és hazug embertől nem veszünk semmit, de akkor sem feltétlenül fizettetem ki vele, mert nekem (lehet, hogy neked nem, te döntésed) megéri azt 10-15-20 ezer forintos átvizsgálási díjat bebukni, mintsem a nyakamba vegyek egy bontószökevényt vagy az első közúti balesetnél derüljön ki akár az életem árán, hogy totálkár volt az autó korábban és az eredeti 5 csillagból már csak 2-t tud

    Tesómnak mikor vettük a Swiftet, lebeszéltem megnézésre a Swiftet és egy Ford Fiestat
    Mondtam nekik telefonban, hogy alaposan átnézem, szerelővel megyek, ha rendben van, akkor elvisszük műhelybe, ha ott is rendben, akkor megírjuk a foglalót és kikérjük az autó kárelőzményeit. Mondja mikor ér rá 2-3 órára
    Mindkét tulaj belement. Végül a Fiestara nem került sor, mert a Suzukit elhoztuk, de ott is majd 4 órát töltöttünk el az átnézésével/átnézetésével, megírtuk az előszerződést, kikértük a kártörténetet, 2 nap múlva megküldték, minden úgy volt rajta ahogy mondták, másnap elhoztuk a kocsit.
    "Miracles still happen"

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák