Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz hdanesz #155731 üzenetére

    Van ennek egy árny oldala is azért ... (még mielőtt valaki kiragadná h jajj homeoffice :D ).
    Covid előtt én bejártam az irodába, de volt lehetőség HO-ra, 2-3 hetente 1-1 pénteket beiktattam és tök jó volt.
    Jött a covid, instant mindenki haza 5/5.
    Azóta elvileg "hibrid" a hivatalos, cserébe minket se kényszerít senki, és 5/5 itthon vagyok.
    De nem jó... iszonyatosan elszigetelődik az ember. (nem, nem azért nem megyek be mert lsuta vagyok, hanem mert a többiek sem, és egyedül bent ülni még roszabb).
    Illetve itt ugye elég "rugalmas" az ember fia, lejár a munkaidő fél5-kor?
    Áááá még ez belefér, még azt is megcsinálom és juj csak még azt a 2-3 emailt megválaszolom. Hipp-hopp este 6-7.

    Én úgy "ellensúlyozom" a munkát, hogy reggel igyekszem 6kor kelni, elmegyek munka előtt edzeni, hazaesek egy gyors zuhany, mert az edzéssel kombinálva megindítja a napot (nah meg az a 2 kv ami addigra lecsúszik :D ).
    Lemegy a napi rock&roll, délután van egyébb tennivaló ami fizikailag tlejesne lenulláz, és ami marad az esték azt próbálom úgy tölteni hogy kikapcsoljon.
    Legyen az olvasás vagy film netflix teljesen mind1, csak agyradír legyen.

    Sajnos annyira felgyorsult a világ hogy kivédhetetlen, és csak nagyon keveseknek van "ideális" életük. Nincs mit tenni, ki kell találni az apróságokat és trükköket amivel védem magam, és valamelyest feltölt.

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák