Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz KROK640 #152999 üzenetére

    Mozi is olyan mint egy színházi előadás, egy koncert, egy fesztivál, egy tűzijáték
    Persze tv-n is meg lehet nézni de nem olyan
    Vagy otthon egyedül is lehet sörözni, de nem olyan mint egy kocsmában a haverokkal

    Én nem eszek semmit se a moziba e se itthon ha egy új még nem látott filmet nézek

    Ha még nem próbáltad a 4DX mozit azt mindenképp tedd meg, egy látványfilmmel ami érdekel
    Nagyon jó élmény
    Ha például a Ready Player One filmet(előzetes) megint vetítenék 4DX-be nagy esélyt látnék rá hogy újra bemennék megnézni, nagyon adta

    De oda ne vigyél be kólát és egyéb ennivalót.
    És szerintem a 3-as sor az ideális a 2 és a 4-es még elmegy, 3-as esetén van a fej a vászon közepével egy vonalba nem kell se le és fel nézni.

    Én pár éve édesanyámat is elvittem(1959 születésű), és videóra vettem mikkor elsőnek megmozdul alatta a szék.
    Sőt 3D vetítésre is rendszeresen elviszem, pl amikkor a A szépség és a szörnyeteg (2017)(előzetes) néztük, és hógolyóztak filmbe és úgy van megcsinálva mintha fejbe dobnának akkorát ugrott :DDD
    Ezen a nyáron meg bobozni vittem el Balatonfűzfőn (itt egy videó), de nem ám úgy lassan, fék nélkül nyomtuk és a kettőnk súlya adott ám lendületet, a határolók fékezték a bobot amik azt gátolják hogy ne boruljon vagy nagyon ne emelkedjen le, na jó a végén a nagy kanyar előtt kér egy kis féket

    Persze pont ki lehet fogni hangos társasságot, de nem kell eltűrni szólni kell hogy hagyják abba vagy kérsz segítséget a személyzettől, és igen ki fogják őket rakni

    De ki is lehet fogni
    2020 nyarán a vírus első nyarán, mentem moziba Debrecenbe
    A nagy terembe egyedül voltam, és igen le is vetítették a filmet, de nem volt olyan élmény mint amikkor még ott ülnek 10-20-an, a jobbfajta nézőkből.
    Bár lehet a film miatt nem volt olyan mert a Tenet filmet(előzetes) néztem és szerintem az a film egy borzalom.

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák