Új hozzászólás Aktív témák

  • Septum15

    aktív tag

    válasz Aryes #129200 üzenetére

    Nekem még csak most lesz 2 éves a jogsim szóval még relatívan én is friss jogsis vagyok, és nem volt rutinpálya. Egyből ki a forgalomba. Berettyóújfaluba tanultam, onnan kimentünk Furtára és vissza. Előtte még életemben nem vezetem még 2 métert se, a vezetői ülésben se nagyon ültem és hát így persze hogy az első két órán nem tudok vezetni. Az oktatóm meg idegbeteg volt és folyamatosan kiabált velem, hogy miért nem tudok vezetni és mi az hogy lefulladok dízel autóval. Ha már annyit tudok neki segíteni hogy megtanuljon elindulni és emiatt nem fognak vele kiabálni az nekem már elég. Nekem egy sima erdei vagy föld út elég erre. Szimplán 10-20 percig próbálgatni elindulni hogy magabiztosan menjen neki. Utána majd max a tükörből tolatás és ennyi. A többit majd azt oktatóval.

    Amúgy a tükörből tolatás is érdekes kérdés, vizsgán muszáj hátra nézned. Én hiába kértem az oktatómat hogy egy órán segítsen már megtanulni a tükörből tolatást, de nem volt rá a válasz, mert hogy vizsgán se lehet használni, csak hát a való életben muszáj tudni így tolatni. Amikor fél éves lett a jogsim akkor tanultam úgy hogy addig álltam be az udvarba és tolattam ki ameddig nem megy biztosan. Meg is húztam az autót a kapun. Ha megtanítottak volna rá, akkor nem jártam volna így, de hát ez van.

Új hozzászólás Aktív témák