Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz schulc99 #110936 üzenetére

    MHL 3.0 to HDMI? [link]
    Telefonok erősebbek szoktak lenni és távirányítóval nehézkes a szövegbevitel.

    Múltkor panaszt olvastam a google tv kütyükre. Nem tudom ki írta, de mondom nekem okos a tv és nagyjából ok. Sony KDL40WD650

    9 alkalmazás van, ami ijesztően sok ;], egyik a youtube. Oda vannak feltöltve a helyi tv hírei, ami a mindigTV-vel nem fogható. Van még időjárás, képnézegető, stb nem lesznek sokat használva, talán a képek, ha majd kiismertem.

    De az egyik az Opera store. Ez egy alkalmazásbolt (olyasmi nagy), és itt van olyan, hogy URL megnyitó. Működik, de navigálni a nagyon rossz/nem lehet. Egér billentyű ha jól hallottam nem támogatja, de majd ha érdekelni fog, teszek egy próbát. Szerintem van még Vimeo meg 1-2 érdekes és sok érdektelen.

    A Tubio telefonos alkalmazással tudtam wifi-vel kivetítve nézni nem youtube-ra feltöltött filmet is.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák