Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz #32368896 #110889 üzenetére

    Ne értsd félre nem az eladás kritizáltam hanem az árat, mert miért venné meg drágában mint tehetné a Telekomtól

    Munkatársaimnak én is adtam el Telekomos cuccot, bár én mondtam hogy nekem ingyen van így majd féláron adtam oda

    Amúgy én szeretek trollkodni, na de kicsibe, pár éve elszörnyedve láttam hogy majd dupla áron nyomatták a Kínából rendelt 16-32GB pendrivokat, erre fogtam rendeltem pár darabot (5-10db-ot) és majdnem árában toltam fel sőt a hirdetésbe még a ebay-es linket is beletettem
    Szépen le is vertem az árakat
    Csak megjelent a NAV az aprón próbavásárlással és mivel nem volt rajtuk hologramos matrica abbahagytam , nem engem csíptek el hanem Pestieket, de az a pár száz forint nem érte meg a rizikót
    De azért most is figyelem és ha megint elpofátlanodnának az eladók semmibe nem telik rendelni pár darabot
    Amúgy lesz pár eladó telekomos pendrivom csak ép kivárok, majd jövőév elején

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák