Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    válasz Marci79 #100046 üzenetére

    trú. liget lakóparkban lakik pár "ismerősöm". amikor beindult akkor volt kapuszolgálat a régi károli felől, aztán kitalálták az okosok (orvosok,professzorok,stb) hogy nem fizetnek a portaszolgálatért azt a havi mittomén 5000-et (mostmondtamegyszámot) inkább fizettek kevesebbet és csak egy belső részen volt. mert nehogy már más helyett is fizesüünk... de asszem már megszünt az egész portabaromság...
    amikor házat terveztünk mindíg velük volt a legtöbb gond:mérnök,profi,doktor,vezetőbeosztásúak,stbstb. mert már azt se tudták hogy mit kezdjenek magukkal jó dolgukban ezért okoskodnak és ugráltatnak. erőfitogtatás.
    egy átlagember meg bejön 2-3szor és utána már építi a házát. volt olyan prof akinek 15 féle változat volt a végén már és az se tetszett neki...
    jah és általában ezek az emberek a nagy oltásellenesek...egyszer valaki megpedzegette nekem hogy nem érdekel-e, de én vagyok a hülye és elriasztottam mert kiakadtam és kiosztottam! :W
    pedig jó lett volna tudni hogy melyik szemétláda orvos nem adja be a kötelező oltást, csak papíron 100k-ért!

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák