Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    Egy nem túl lélekemelő 9.9 stable(!) telepítésén vagyok túl (karakteres mód, desktop irány).

    - ártatlan váltás a folyamatjelző ablak / csomagok letöltését listázó konzolablak között (partícionálás környékén): kidob konzolba.. (egyéb pontokon is, előző verziókban is előfordult, van, hogy nincs gond, olyankor nem tudom épp nem rosszkor nyúltam-e hozzá vagy az adott release nem tartalmazza a hibát).

    - tárolóban nem talál valamit: kidob konzolba.. (jó ez a jolly joker-megoldás, valaki kigyomlálta a telepítőkódot? minél kevesebb eshetőségre legyünk felkészülve? jó a szabadkézi lehetőség, de ez már sok)

    - folyamatjelző konzolablak (kék hátterű) - vegyük le a fényerőt, ha már bolygatni nem lehet: lefagy..

    - 'Tisztítás' stációnál lefagy..

    - végül live verzióból felmegy, boot után loginprompt sincs, semmi nincs (konkrétan videójel sem).

    Nem szokott bajoskodni ilyeneken a laptop, amire ment (volna). 9.5 még vígan jó volt. Nehéz így hűségesnek maradni.

    KDE - Releaseket tekintve nagyjából pepitában jelentkezik: az asztalon a bal felső sarokban nyomorognak igen kis méretben az ikonok, áthelyezhetetlenül, főleg testing verziókban bukkan fel, de stable-ben is lutri.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák