Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz .LnB #1733 üzenetére

    Nem hiszem hogy lesz. És a játék célja ezzel szerintem nem vész el. A sztoriban szereplőket egybe kapcsolom. Idiótákat nem óhajtok bekapcsolni.. :D
    Tényleg ultraeasy lesz tőle a játék ráadásul odavész a posztapok kihalt világ hangulata. Totál elcseszett fícsör,bőven elég lett volna egy táblarendszer, legalább lehetne állítani mire vagy kíváncsi és mire nem online....
    Súlykolhat amit akar a játék, az online ritkaszarul van balanszolva. Offline sokkal de sokkal nagyobb élmény az egész játék. Autópályát építeni sem szívás, már simán lent vagyok délen az egésszel és nem ment vele el sok időm....
    Attól nem érzem hogy összekapcsolódtam meg közösség van hogy minden idióta tábláit nézegessem amikkel indokolatlanul telirakják a tájat, sem attól hogy 10 méterenként híd és töltőállomás fogad, ellenben olyan érzést kelt az egész hogy itt nem a kihalás fenyeget hanem a hülyék paradicsomának túlnépesedése... :D

    Pomk: nagyjából semmi....A dicsőség hogy kaptál online lájkot...Találhatsz több elvesztett csomagot, tudsz online emberek csomagjait is szállítgatni lájkért. Egy értelmetlen baromság az egész ami csak tovább könnyíti az elég kihívásmentes játékot és agyonvágja a hangulatot...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák