Új hozzászólás Aktív témák

  • RudY

    addikt

    válasz Imilenni #1217 üzenetére

    Az eső dinamikusságában nem vagyok biztos, de valamennyire szerintem változó. Találkoztam esőre figyelmeztető táblával és tavaszias volt az idő, sokkal később kapott el egy zuhi.

    Tényleg a túlélőszimulátor inkább a jobb besorolás, de hát tulajdonképpen erről szól a története is valahol.
    FC IV és New Dawn, AC Origins is nagy kedvenc, 100 fölötti órák kerültek bele nálam, de az Odyssey már félbe lett hagyva (majd egyszer befejezem), RDR2 sztorija is lóg, sok volt már ez az egykaptafás stílus az utóbbi időben. A Days Gone hangulata ugyanakkor totál megfogott, platina is lett.

    Itt kb. ugyanez a helyzet, hiába a mászkálás, oda kell figyelni, messze nem elég csak koppanásig tolni a kart. Nyakig málházva, lendülettel lefelé egy köves lejtőn tüsszentenem kellett párat, a konti majdnem elszállt a kezemből... ennyi elég is volt, az utolsó kövekben úgy pofára esett az emberem, hogy minden csomag lepotyogott róla és meg is sérültek is rendesen. :O :DDD
    Csak nézni biztos, hogy unalmas és messze nem igazán adja vissza a a lényeget, de kb. ilyen egy fifa stream is (legalábbis nekem), uuuuncsi. Úgyhogy valahol megértem a stream-ek alapján nyafogókat, csak ne akarják bebizonyítani azoknak, akik játszanak, hogy márpedig ez akkor se jó. :U
    Mondjuk gyaloglás közben is jó lenne a zenék között válogatni...vagy lehet, csak még én nem jöttem rá?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák