Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Kvelstadt #324 üzenetére

    A két bővítőhely a fölső és a jobb alsó rekesz, de a leírásod alapján használod is őket (stasis support, acid bath, scope, ilyesmik vannak itt).
    Az MK II egy jelzés az egyes alaktrészek nevében, és ha szerepel, akkor nem lehet eladni. Nem tudom, hogy mit jelent, a Dead Space wiki-ben szerintem leírják valahol. Egyébként ezekkel a modulokkal a második végigjátszásnál találkozhatsz majd először, lényegük kb. hogy "overclocked" (tuningolt) alkatrészek, mindig adnak egy kis pluszt a "sima" nyélhez, tushoz, csőhöz képest.

    Falmászásnál a mélyedéseket át kell ugrani, máskülönben Isaac meglódul lefelé, elveszted az irányítást felette, bár ez rengésnél, omlásnál is bekövetkezhet.

    Nekem két favoritom van: a "nagyágyú" (felül spike-okat okádó chain gun, alul rocket launcher), a másik pedig: (és ezt szeretem jobban, mert takarékosabb a lőszerrel, de elég pontosan kell célozni vele...) alul-felül military engine, az egyik sniper csővel, a másik pedig egy kb. 4-es sorozatokat lövő gépfegyverszerű valamivel (a neve most nem ugrik be...).

    A végigjátszás elsőre nekem több időt vett igénybe, és még a százalékos kijátszásom is alacsonyabb lett.
    Hol ácsingóztam ennyit a játékban?

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák