Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Xaels #784 üzenetére

    Én nagyon platina ellenes vagyok, mert számomra szó szerint megöli az élményt a sok játékmenetbe abszolút nem illeszkedő feladat.

    Itt szó sem volt róla, sőt, merem állítani, de ezt máshol is olvastam, kifejezetten könnyű megszerezni, nem kell érte szenvedni, jön magától, csak motorozol a világban és közben jönnek az acsik.
    A driftelőst most szándékosan nem említem, de nagyjából ez volt az egyetlen kihívást jelentő feladat.

    Annyira élveztem ennek a világnak a miliőjét, hogy számomra a trófeák megszerzése biztosította azt a lehetőséget, hogy még több időt eltölthessek ebben a közegben.

    Mondjuk ahogyan számolok, szerintem tuti lesz gondom a hordákkal, mert a feladatlista csak 4 hordával számol, én meg akárhogy nézem azzal csak 84-85% körül leszek, ergo vhol megint bugos a rendszer és korábban lenyomott hordák, még mindig kint bujkálnak vhol., hiána számolta el nekem korábban.

    Egyébként ha vmit a játék ellen kéne felhoznom az csak a bugosság lenne, mert tényleg időnként béta állapotúnak tűnt, illetőleg szerintem könnyű is lett.
    Valamint nagy kihívás sincs benne, ha meghalsz akkor sincs semmi retorzió, ezért is lesz érdekes majd a survival mód.
    A zene az ami beszaratós, főleg a barlangos jeleneteknél, volt ahol levettem a fülest, a srácok nagyon komolyat alkottak zenei téren.

    szerk:
    Tényleg, mivel nekem ez az első platinám, jár ezért vmi? Mintha rémlene, hogy ezért szoktak adni témát, vagy tudja a franc micsodát.

    MOst olvasom, hogy európaiaknak nem jár, francba.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák