2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Darksiders III

Kiszivárgott, majd bejelentették a Darksiders III-at
Trailer
Gameplay

Megjelenés: 2018

Célplatformok: PC, Xbox One, PlayStation 4

A topik a PC-s részlegen lett létrehozva, de ugyanúgy a konzolos változatok helyszíne is.

Live-Die-Respawn

(#2) falijja

falijja
(őstag)

1. Első napos vétel
2. War továbbra is a kedvenc
3.Az a boss, valami kegyetlen gyámoltalan

(#3) szupermacs válasza oriic (#1) üzenetére

szupermacs
(addikt)

Az első gameplay videó alapján lehetne az első rész is, de nagyon csinos lett a grafika.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#4) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Új videó

Live-Die-Respawn

(#5) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

November 27?

[link]

Live-Die-Respawn

(#6) oriic válasza oriic (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hivatalos a november 27.

Live-Die-Respawn

(#7) BOBAKILL válasza oriic (#6) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Steam-en előrendelhető már: [link]

(#8) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#10) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Darksiders III Gameplay

Live-Die-Respawn

(#11) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Gameplay

Live-Die-Respawn

(#12) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#13) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#14) Keeperv85

Keeperv85
(nagyúr)

Sziasztok!

Mielőtt még kihűlne ennek az izének a hullája...khm... szóval mielőtt eltűnne a topic a süllyesztőben. Lenne pár kérdésem olyankortól, akik úgy vélik megközelítőleg mindent láttak, bejártak.

Spoileres lesz, szóval csak az olvassa tovább, ami már végigjátszotta!

A metróállomáson látunk egy pókot, aki átmászik felettünk, majd Sloth-ra kezdünk figyelni. Később ezzel a pókkal lehet találkozni, de én vesztemre úgy agyonvágtam, hogy nem vitte el arra a helyre, ahová a "halálunkkor" kerülünk. Viszont azt a helyet nem találom utólag, bármerre megyek. Akárhány videót megnéztem még senki sem jött ki onnan élve, szóval most már igazán érdekelne merre lehet a kijárat.

Rampage az első hátas, akit nem ülönk meg a korábbi videók ellenére sem. No de: vajon ki is végzett vele? Elmegyünk Usiel-hez, hogy megtudjuk, de csak az derül ki, hogy valaki feltámasztja a holtakat, hogy hadsereget képezzen belőle. És nem folytatódik az a történet száll, vajon ki tesz nekünk folyamatosan keresztbe. Bár tudjuk, hogy kihagyhatatlan klisé, hogy a velünk lévő segéd a főgonosz, de ő nem lehetett, mivel folyamat rajtunk lóg...

..és végül:

Jonas == Strife? Gyanús nekem, hogy a negyedik lovasunk alakváltó lesz...Főleg, hogy ezzel a képességgel nem lenne egyedül a végkifejlet alapján...

Spolier vége!

(#15) BOBAKILL válasza Keeperv85 (#14) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Szia.
Sloth boss előtt lehet leugrálni alagutakba, többfelé is. Én úgy gondolom ott tálalod meg azt a helyet valahol. Nem emlékszem már pedig kétszer végigvittem.
Én arra tippelek hogy a dlcvel jön majd folytatása a storynak. Elvileg steamen elő lehet rendelni.
Remélem lesz 4.resz, és ott összeállnak majd a lovasok. :)
Akármennyire lehúzták ezt a játékot én nagyon élveztem. Persze a laggok zavartak de ennek ellenére jó játéknak tartom.
Rampaget egy angyal kardja ölte meg. Elvileg. Remélem a dlcben kap lovat Fury, mégis csak egy lovas. Ha lesz dlc...

(#16) Keeperv85 válasza BOBAKILL (#15) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Nem mondom, hogy rossz, de van pár szívfájdalmam, ami szerintem nem csak nekem van...

- nincsen lovunk.. Lovas létünkre. Meh... :U
- nincsenek páncélok, kivéve az előrendelőit, azon felül a menüje is felesleges az egésznek..
- nincsenek lootboxok, ami fényében annak nagy baj, hogy a pálya kissé kaotikus és a francnak sincs kedve kóvályogni pár vacakért órákat, ha nem is arra kéne haladni... NINCS TÉRKÉP.. WTF.... :F :W
- teljesen eltűntek a platform elemek szinte: egyetlen szakaszt sem tudok felizézni, ami arra alapozott volna. Nyomokban vannak, de rémisztően kevéske és nem hangsúlyosak

+1, vagy inkább -1:

Mi volt már ez a befejezés...? Értem a lezárást, de akkor is...

Nekem nem laggol: igaz jóval a gépigény alatt van a gépem, szóval medium fölé inkább nem. GOG verzióm van.

Egyébként sokan kérdezték, hogy van-e/lesz-e fall damage: igen, van! Sőt! Ha kevés az életerőd, meg is halsz egy elcseszett ugrást követően.

És na ná: mindenki feltámad a boss-okon kívül. akikkel egyébként nem árt vigyázni: mindegyik legyőzésével szintet lépnek az ellenfelek... :Y

(#17) Deck

Deck
(veterán)

Ennyire kihalt játék topikot se láttam még. Nincs itt senki? :Y

PSN ID: deck91_x

(#18) BOBAKILL válasza Deck (#17) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Vagyunk de nem pörög a topik annyira.
Nyugodtan írj ha van valami kérdésed, mondandód.

(#19) Deck válasza BOBAKILL (#18) üzenetére

Deck
(veterán)

Holnap állok neki, izgatottan varom már. :P
Apocalyptic nehézségen kezdek neki így van olyan nehéz mint egy souls játék? Tervezem platinázni is, így ahoz meg mindenképp kell ez a nehézségi fokozat.

(#20) BOBAKILL válasza Deck (#19) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Hát, annyira talán nem lesz nehéz ha belejössz. A counter támadás a lényeg.
Én is a platinára hajtok de közbeszólt par jatek megjelenés. :)
Közel sem annyira nehéz mint a ds

(#21) Deck válasza BOBAKILL (#20) üzenetére

Deck
(veterán)

Sajna nem jött meg ma a játék, így holnapra csúszik.. Aztán majd lehet jövök pár kérdéssel :R

(#22) BOBAKILL válasza Deck (#21) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Nyugodtan, ha tudok válaszolok. :)

(#23) Deck válasza BOBAKILL (#22) üzenetére

Deck
(veterán)

Köszi! Első Darksiders játékom lesz :P

(#24) Deck válasza BOBAKILL (#22) üzenetére

Deck
(veterán)

Azt hittem az Apocalyptic a legnehezebb nehézségi fok erre van egy Reckoning.. :D

2 combat mode között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#25) Deck válasza Deck (#24) üzenetére

Deck
(veterán)

R1-es dodge vicc, körre átraktam. Így jobb valamennyivel.

(#26) BOBAKILL válasza Deck (#24) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Én végigvittem kétszer mire bejött a 2 combat mode. Vagyis a régit hozták vissza ami az előzőkben volt. :) Próbáld ki. ;)
Kötelezően ajánlott az első 2 rész is.

(#27) Keeperv85

Keeperv85
(nagyúr)

Sorrendileg a következőt javasolnám:
DS3
DS1
DS2

Valahogy így emelkedik a minőség is....

Várjuk a Keepers if The Void DLC-t. Nagyjából 67% a magyarítás állapota... Szóvál elég apokaliptikus a hangulat... :U

(#28) Deck válasza Keeperv85 (#27) üzenetére

Deck
(veterán)

Okés, akkor így fogok haladni :R

(#29) Keeperv85 válasza Deck (#28) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Természetesen az "Keepers of The Void" akart lenni, de az autokorrekt... :W

(#30) Deck válasza Keeperv85 (#29) üzenetére

Deck
(veterán)

Gondoltam :P

(#31) Deck

Deck
(veterán)

Srácok az Darksiders 1-2 Normál és Apocalyptic nehézsége között mi a különbség?
Félre teszek minden más játékot és kipörgetem a Darksiders trilógiát :R

[ Szerkesztve ]

(#32) Deck válasza Deck (#31) üzenetére

Deck
(veterán)

Kis helyzet jelentés: Apocalyptic-on kezdtem a 3-at. Mindjárt a 2. bossnál vagyok de az biztos, hogy nem könnyű így a játék, sőt.. Ha nem tökéletesen időzítek akkor már jönnek a gondok.. Élvezetes nagyon és nehéz :D

[ Szerkesztve ]

(#33) BOBAKILL válasza Deck (#32) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Jaja, én is élveztem nagyon. :) De sztem azért nem nehéz kitanulni a mozgásukat, viszont büntet a játék rendesen ha elvéted a lépést. Remélem lesz dlc is hozzá. Egy aréna kieg jött ki hozzá már. Szóval akkor Wrath-nál jársz?
Nekem nagyon bejön ez a világ, és ha neked is akkor az előző 2 rész is nagyon tetszeni fog. Mondjuk lehetne pc-n kicsit optimalizáltabb a gém. 1660ti-vel is néha leugrik a frame 60 alá. De ez legyen a legnagyobb baj.

A platinához végig kell még vinni párszor mert van 2 opcionális boss is+a nehézségi szintekért is jár trophy(achi).

Most vettem meg a Nioht pcre, ps-en már végigvittem az alapjátékot, a dlc-nél elakadtam. Na de majd most! :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Deck válasza BOBAKILL (#33) üzenetére

Deck
(veterán)

Pedig a Nioh DLC-k nagyon jók, platina is megvan :P

Darksiders 1,2 is megvan de a 3-al kezdtem, aztán jön a többi. Wrath meglett 2.ra most fasza volta zene és a harc is. Igen, azért is Apocalyptic-on játszom, hogy meglehessen a platina. Nekem is nagyon bejön a Darksiders világa, történet, minden :R
Persze kilehet tanulni a dolgokat de ha rontasz nagyon büntet.

[ Szerkesztve ]

(#35) Keeperv85 válasza BOBAKILL (#33) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Kettő opcionális boss? Kire gondolsz?
SPOILER!

Az első kettő boss eleve fake.... Ha a Lord of Hollows vs. Abraxis páros opcionálisként értendő... hát... Végső soron, igen.... Usiel pedig nem opcionális és amúgy sem lehet már végezni vele...

SPOILER VÉGE

Hatalmas szívás nehezebb fokozaton majd ezután jön.... :DD

(#36) Deck

Deck
(veterán)

Alapból tetszett a játék de minél többet játszok annál jobban. Nem is értem a sok kritikust, hogy ez *ar lett, csak akkor játsz vele ha nincs más mert unalmas, valaki felhozta aztyhogy túl nehéz így *ar..
Nem is értem ezeket a véleményeket :N
Itt se vagyunk sokan akik játszanak vele.
Fegyver fejlesztésnél amúgy érdemes egyre koncentrálni ugye? Másik armort se találtam még.

Code Vein béta teszt lesz holnaptól. Souls játék lesz. Így, hátha érdekel valakit innen még.
Illetve, van itt olyan aki rajtam kívül ismeri a Sinner Sacrifice for Redemption-t? :R

[ Szerkesztve ]

(#37) Keeperv85 válasza Deck (#36) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

"Másik armort se találtam még."

Nem is fogsz, mivel nincs.

"Fegyver fejlesztésnél amúgy érdemes egyre koncentrálni ugye?"

Kvázi mindegy.

Lehet vitatni, hogy ez egy nem rossz játék, de nem is jó... Mint a félig telt pohár.. Félig üres...

(#38) Deck

Deck
(veterán)

Averice kifektetve.. :D
Nagyon faszák a zenék a fightok alatt, jó boss fight volt nagyon :P

[ Szerkesztve ]

(#39) Keeperv85 válasza Deck (#38) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Viszont előtte a kis rohadékok elég szivatósak... :Y :W

(#40) Deck válasza Keeperv85 (#39) üzenetére

Deck
(veterán)

Akkor van gond ha sok enemy jön egyszerre.. :D

(#41) Keeperv85 válasza Deck (#40) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Tömeges támadások nem várhatóak. Viszont óvatosan a szintlépéssel: az ellenfelek is szintet lépnek veled

(#42) Deck válasza Keeperv85 (#41) üzenetére

Deck
(veterán)

Pedig amint tudok mindig ugrok szintet ;]
Lenne egy kérdésem. Arcanet érdemes fejleszteni? Ez növeli a tökéletes dodge utáni counter attackot is? Jelenleg csak a Healt és a Strengtht növeltem. Level 100 a max? :R

(#43) Keeperv85 válasza Deck (#42) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Hát én konkrétan a lelkeket csak szintlépésre használom. ;]
Érdemes az Arcanera is valamennyit fejleszteni, de a Strenght az, ami mérvadó. Csak az Arcane damagere van hatással az Arcane.

Azt hiszem 100 szint van, igen, de 60 fölé még nem jutottam. Éppen felfedezek. Lent vagyok az utolsó előtti valódi bűn helye körül, onnan megyek majd némi loot után a metróba vissza...

Elfelejtettem kit kell levágni, de tartok tőle, hogy egy nagyon utált rész jön most...

Még 1540 sor van vissza és kész a fordítás is.

(#44) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Amazon idő előtt listázta a Darksiders Genesis-t, képekkel:

[kép] [kép] [kép] [kép]

Live-Die-Respawn

(#45) BOBAKILL válasza oriic (#44) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Rohadt jó lesz. Diablo klón, Darksiders módra. :D De tetszik nagyon.

(#46) Deck válasza BOBAKILL (#45) üzenetére

Deck
(veterán)

Inkább lett volna egy 4.rész :(

(#47) Deck válasza Deck (#46) üzenetére

Deck
(veterán)

Amúgy nekem a kedvenc játékaim akció rpg-k. Ez a Nioh, Dark Souls, Bloodbourne, Darksiders, God of War (legnehezebb fokozat) , Darksiders 3 (Apocalyptic). Nier is fasza csak még időm nem volt rá. Egyszerűen imádom az ilyet, hogy jól kell játszani, dodge, támadás, counter attack, egyszerűen beszippantanak ezek :D

[ Szerkesztve ]

(#48) BOBAKILL válasza Deck (#47) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Nier-t ki ne hagyd! Fantasztikus alkotás, lenyűgöző zenével, történettel és pörgős akcióval.
Én szerettem a Diablot is, ez meg nagyon hasonló lesz.
Jó lenne egy hagyományos akciójáték szerintem is. Nem tudom miért nem folytatják a storyt. Vagy a főstoryt is itt folytatják majd vajon?

(#49) Keeperv85 válasza oriic (#44) üzenetére

Keeperv85
(nagyúr)

Már trailer is érkezett...
[link]

(#50) Deck válasza BOBAKILL (#48) üzenetére

Deck
(veterán)

Niert mindenképp végigjátszom. A Diablot soha nem próbáltam ki még. Tudom szégyen, nem vagyok rá büszke :D

Darksiders 3 Sloth pipa. Majdnem elsőre.. Tudjátok milyen az, hogy elsőre majdnem megvan a boss alig marad élete majd meghalsz, ezután a következő próbálkozásokon meg alig tudsz hozzáérni mert ideges vagy.. ;] Kb 5.re meglett. Nem volt nehéz :)
Tehát akkor a 7 főbűnből kész van 3? Nem spoileresen jöhet erről valami infó srácok :D

Illetve külföldi fórumokon azt írják az Arcane növelése a tökéletes dodge utáni counter attackot erősebbé teszi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.