Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    Sziasztok!

    Mielőtt még kihűlne ennek az izének a hullája...khm... szóval mielőtt eltűnne a topic a süllyesztőben. Lenne pár kérdésem olyankortól, akik úgy vélik megközelítőleg mindent láttak, bejártak.

    Spoileres lesz, szóval csak az olvassa tovább, ami már végigjátszotta!

    A metróállomáson látunk egy pókot, aki átmászik felettünk, majd Sloth-ra kezdünk figyelni. Később ezzel a pókkal lehet találkozni, de én vesztemre úgy agyonvágtam, hogy nem vitte el arra a helyre, ahová a "halálunkkor" kerülünk. Viszont azt a helyet nem találom utólag, bármerre megyek. Akárhány videót megnéztem még senki sem jött ki onnan élve, szóval most már igazán érdekelne merre lehet a kijárat.

    Rampage az első hátas, akit nem ülönk meg a korábbi videók ellenére sem. No de: vajon ki is végzett vele? Elmegyünk Usiel-hez, hogy megtudjuk, de csak az derül ki, hogy valaki feltámasztja a holtakat, hogy hadsereget képezzen belőle. És nem folytatódik az a történet száll, vajon ki tesz nekünk folyamatosan keresztbe. Bár tudjuk, hogy kihagyhatatlan klisé, hogy a velünk lévő segéd a főgonosz, de ő nem lehetett, mivel folyamat rajtunk lóg...

    ..és végül:

    Jonas == Strife? Gyanús nekem, hogy a negyedik lovasunk alakváltó lesz...Főleg, hogy ezzel a képességgel nem lenne egyedül a végkifejlet alapján...

    Spolier vége!

Új hozzászólás Aktív témák