Keresés

Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz Kvelstadt #1714 üzenetére

    Hétvégén volt időm játszani.
    A Pursuer végül az ágyu segítségével hamar lement. Aztán elmentem Cathedral of Blue-ba, meglátogattam egy régi barátot. Szépen megöregedett. Smough pedig el sem jött a bulira. :)

    Elég sok időbe telt, de megcsináltam a No-man's Wharf-ot. Maga a pálya nehezebb, mint a Boss. a Flexile Sentry elsőre meg lett. Most át tudtam menni Lost Bastille másik felére.
    Heide's Tower of Flame felől már eljutottam a boss fight-ig, de nem boldogultam, még gyenge volt a karakterem STR és DEX statja.

    Kérdésem, hogy valamelyik boss lelkét érdemes megtartani? Lehet normális fegyvert vagy varázslatot csinálni valamelyikből?
    Az eddigieket mind befaltam, kellett a lélek a karakterfejlesztésre. Úgy érzem ez a rész az elején nehezebb, mint az előző kettő.

    Faith már 22-es szintű. Tudom használni a Lightning Spear-t. Elég gyenge. Skálázódik ez tovább? Azt olvastam egy külföldi fórumon, hogy nerfelték.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Aktív témák