Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    válasz MageRG #1382 üzenetére

    "- Ha a FAP ringet leveszed, eltűnik. Újrakezdésig nem kapsz másikat. Gyűrűjavítás nincs ebben a játékban."
    Akkor szerintem ez megmarad rajtam.

    "- Crown of Dusk: mint a neve is mutatja, egy korona. Fejre való."
    Visszaadom az összes osztályzatom olvasásból. Nem tudom hogy olvastam ringnek.

    "- Ha sok INT-ed van, akkor ne bohóckodj a catalyst-tal, az varázsolni van.
    Csinálj egy +5-ös fegyvert amit elbírsz és elég jó. Aztán keresd meg Rickert-et New Londo nagyon elején, ő tud varázsfegyvert csinálni belőle, ami INT-tel skálázódik.
    Bár az upgrade-hez zöld titanite kell, azt megint csak a Depths-ben és Blighttown-ban tudsz szerezni."
    18 van. Nem tudom soknak minősül-e. De egyelőre a fegyvert se tudom mi legyen (lásd fentebb).

    "- +15-re Laurentius húzza fel a kesztyűdet. Elfelejtettem, hogy még nem mentél le. Mindenesetre a Depths-nek egész az elején van, könnyű kiszabadítani."
    Meglesz, máshova nem tudok menni.

    "- Úgy tudom csatlakozásért nem jár sin, csak ha elárulod a covenant-ot. Neked úgy lehet sin-ed, hogy kinyírtad az aranypáncélos fószert."
    Itt olvastam, amikor utánuk néztem, hogy egyáltalán ezek mik. De lehet a Prepare to Die verzióban már nincs így...

    "- Ez egy ilyen játék, nem rágják a szádba. Miyazaki mester anyukája biztos sokat csuklott."
    Imádom, hogy ilyen. :-) Szerintem amit igazán kell, egyébként a szádba rág, vagy NPC-n keresztül, vagy szimplán az item elhelyezés. Pont véletlenül New London Ruins előtt van a Transient Curse item, meg ilyesmire gondolok. Legalábbis eddig csak a Covenantoknál hiányolok úgy igazán bármilyen infót játékon belül.

    (Egyébként nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sokáig csak a hírét hallottam a játéknak - kép, videó, tényleges történet nélkül -, hogy "hűdenehéz-hűdeszivat" ami alapján nekem inkább a Cat Mario ugrott be, mint ami ténylegesen a játék. Aztán csak kézbevettem amikor párszázért meg lehetett venni akciósan, és életem egyik legjobb vásárlása volt :-) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák