Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Šolaire #5956 üzenetére

    Jelentem Gael eltávozott 😊igaz egy scuf kontrollerrel együtt😥Pedig nem vagyok idegbeteg de véletlen kiesett a kezemből😥Annyiszor voltam ott hogy 1 cm kellett volna hogy az nem igaz komolyan mondom a fejem megfájdult 😳De meglett és nagyon jo boss volt át is vette az első helyet nálam😊Csak az utolsó fázis nem tetszett vagyis abba némelyik húzása🤨Pl volt olyan 11 estus volt nálam és kb akkor is 1cm volt hátra, és egyszerüen annyira tamadott hogy vagy 2 percig nem birtam beleinni és elkapott huu na akkor lettem kicsit offon😳 A lenyeg meglett a fene megeszi😁Kb 10 óra alatt😒😁 És egy +10 Drakeblood Greatsword használtam mert a masikat lassúnak véltem😁 utána egy fél órát császkáltam ,keresve amit mondtál, mire egy romnál jöt egy kis csaj első nem akartam bántani de elkezdett ijjazni igy le is vertem utána gondolkodtam hogy megkellett e ölni? De ha támad akkor gondolom igen.Őt kellett keresnem mert mást nem találtam?.És az is érdekes semmi se történik? Vagyis se egy intró vagy bármi.hogy vég a dlc.nek? Mert ugye a sarkany az nem fő boss.Na mindegy holnap esek neki a sarkánynak vagyis első megkeresem.Utána az alapjáték utolsó boss harca és kész😊Jó éjt!

Aktív témák