Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz sp8787 #4011 üzenetére

    BB-t úgy értem ahogy a DS3-t is értettem tehát minden boss a dlc-t is beleértve, közben a lehető legtöbb item megszerzése. A chalicokat abszolút kihagytam ezúttal, tehát így volt 22 óra. Nyilván végtelen időt el lehet tölteni a dungeonokban is, de most direkt arra voltam kíváncsi, hogy milyen úgy végigjátszani, hogy azokra rá se nézek. Így is overleveled voltam már a vége felé...

    Nioh-t most vettem meg a napokban, majd az is sorra kerül, csak még nagyon benne vagyok a DS3-ban. Nagyon bejön az embereknek, jó kis kaland lesz az is úgy érzem. :)

    Na de hogy ON is legyek, van ez az irithyll straight sword amit noob csapda ként emlegettek, legalábbis a játék megjelenése környékén. Emiatt eddig én sem foglalkoztam úgy vele, de most úgy voltam vele, hogy a twinkingeket úgy sem használom soha semmire, akkor miért ne fejlesszem párhuzamosan a claymore-al...
    Na és milyen jól tettem, mert nagggyon jó fegyver! Később endgame-ban nem tudom mennyire lesz jó, de itt az elején ahol a skálázódás nem számít még, igencsak jó. Az most a szabály, hogy ha +2 szinttel magasabb a claymore akkor azt használom, de ha csak +1-el akkor jobb az irithyll. Ráadásul mivel más nyersanyagot igényelnek így egyiket sem kell feláldoznom a másik miatt. Most, hogy így többet használtam azt a fegyvert, simán a drake swordhöz tudnám hasonlítani a DS1-ből. Sokat segít az elején, a frostbite 3 ütésből fent van bármelyik ellenfélen ami elég jó + sebzés.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák