Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz Šolaire #1337 üzenetére

    Na az nem semmi.
    Ennyi évig hogy bírtad?
    Mennyit dolgozol egy átlag hónapban?

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz Šolaire #1337 üzenetére

    Én ezzel a hétvégézéssel pont fordítva vagyok: keressek inkább kevesebbet, de jusson elég időm pihernésre, a családomra, gyerekeimre, mert a velük töltött időket utólag már késő pótolni. De nem vagyunk egyformák, mindenkinél mások a prioritások.

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

  • Dvix

    senior tag

    válasz Šolaire #1337 üzenetére

    Teljesen igazad van! Nekem is életemben először fordult elő, hogy csak mondtam h üljünk be és menjünk el kocsikázni. Egy nagy öröm és kapcsolat építő. :K Én eleve azért választottam Dustert mert nagyobb mint a Logan, jobban kinyúlnak az ülések lapjai elől és hátul, jobban támassza a combot. Magam mögött elférek, és a kerékjárati ív nem böki az utasaim fenekét sem. A fejtér is fontos volt. 4x2 nél 470 Liter a csomagtartó, a logan mcv-nek meg 570 ha jól tudom.
    (#1330) AMD Power teljesen igazad van. Köszi h elolvastad :B Igen, csak a jó hosszútávú befektetés számít a saját autónkba, véleményem szerint is. Felismeri mi kell nekünk. És így az ember spórolhat fontosabb dolgokra. Gratulálok a sikereidhez. Nem mindenki gondolkodik így! :K Számomra a jól karbantartott használtautó beváltása hozta el a 4 éves törődés csúcsát, amikor is a Dusterbe 800ezerért beszámították és kaptam kedvezményt és ezzel egy jó ajánlatot egy 14 éves autóra, így új Dusterem lett. :B Úgy h egy olcsón fenntartható autót vezettem idáig és sok minden másra tudtam pénzt gyűjteni én is, elsősorban: új ház, renoválás, pazarlós nyaralások. :K

    (#1321) mirci18 Teljesen igazad van. :)) Engem is kiszolgált az Ignis és nagyon megbízható volt. A baj az hogy azon a 12 km-es útszakaszon az újt mindkét fele le van szakadva, vadveszély van, plusz 4-5 halálos baleset egy évben banális vezetéstechnikai okok miatt, szóval Ignis-kénket le kellet cseréljük. :U Senki el nem veszi az örömömet az új autótól! :C Számomra egy újabb siker és eszköz h biztonságosan és kényelmesen eljuttasson pénzt keresni/nyaralni. És nekem is elég ebben a kocsiban a három henger 999 cm3-vel én nem érzem gyengének az autóhoz, jól fogyaszt, igényeimnek megfelel. Mondom ezt úgy, hogy a TCe 1,33 is próbáltam. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák