Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz konyi79 #492 üzenetére

    Ez a normális.
    Emelkednek a bérek.
    Az euró is egyre rosszabb helyzetben. Szigorítottak az uniós normákon ami miatt most a Dacia új motort adott ki. Anno behozták kötelezőleg az E segélyhívó rendszert az is pénzbe kerül. Szóval moroghatunk az emelkedő árak miatt. De vajon nekünk hogy esne ha a fizetésünk nem emelkedne évek óta.

    De visszafordítom a kérdést.
    Meséltem már jelenleg egy Suzuki wagon r-em van ami lassan 240 e km-ert ment. Nyilván az idő is eljárt felette de a helykínálata sem megfelelő. Így kombit akartam venni. A használt piacot átnézve 3.5 milláig 100 e km és 5 éves kor alatt csak Dacia Logant találtam és Lada Kalina-t meg Renault Cliot. Ezekből a Dacianak van messze a legnagyobb helykínálata.

    Folyamatosan figyelem a használtautón az eladó modelleket.
    Ha csak annyival megelégednék hogy 5 évesnél ne legyen öregebb a kocsi meg 100 e km alatt legyen legyen benne klíma 90 lovas motorral legyen de ne stepway kiadás legyen mert nem szeretnék pluszpénzt fizetni a nagyobb gumikért meg a magasabb autóért ami jobban billeg. Szóval ha csak ennyivel megelégednék lenne 7 autó.

    Ebből a 7-ből 2 kuka mivel fehérek tehát az alap színnel rendelkezik minimális fényezéssel.
    Maradt 5.
    Ebből az 5-ből 4-nek nincs multis fejegysége meg tolató kamerája ami a 3.5 millás eladási ár után még 150 e ft. Ha ezt is elintézem bele 3.7 milla az ára és akkor még az elektromos hátsó ablakok plusz digit klíma sincs benne ami kb 80-100 e ft árelőnyt jelent.Így ha azt is beleszámolnám jelenleg 100-200 k-val tudnák venni készletről autót.

    Nyilván nem mindenki akarja ezt megvenni. De úgy vagyok vele hogy ha akarnék most venni egy kocsit azt 10 évig nyugodtan tudjam használni ne kelljen azért eladnom mert esnek ki belőle a gyári alkatrészek.Arról nem is beszélve hogy így nem kell egy fapados modellel beérni.
    Most pedig eleve van lehetőség babaváró kölcsön által úgy venni új autót hogy nem kell saját önerőt beadni plusz nem kell lízingelni az autót.Nekem.

    Sajnos a legtöbb embernek csak a használt autó megoldás de annyi elrettentő videó van amiben látni a belföldi roncsokat amiket nem törődöm emberek adnak el. Az osztrák autókat amiknél sokszor kiderül rohad az extrém sózás miatt plusz törve voltak. Haverom annó vett olaszból egy 2 éves Dacia kombit. Mondván 2 milláért egy 120 lovas motorral alkalmi vétel. Persze egy szűk fél év után sejthető volt törve volt a kocsi az elemek nem tökéletesen passzolnak.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák