Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz bélanéni #8500 üzenetére

    A Steamnek biztos, hogy nagy szerepe volt csak sajnos/nem sajnos, nézőpont kérdése, kapott maga mellé konkurenciát pl. az Epickel. Itt is felkavaródott az állóvíz kicsit csak ez itt pont nem úgy sült el mint hardver fronton, ezt nagyon sokan egy negatív jelenségnek tartják.
    Emlékszem amikor kijöttek a mobilgyártók a táblagépekkel nagyszámban és kinyomták őket a piacra. Még a szakportálokon is azt olvastam, hogy a notebook piacnak vége, a tabletek átveszik az uralmat. Én már akkor mondtam, hogy úristen, dehogyis, gondolkozzatok már egy kicsit, ezek maximum kiegészítésnek jók de sosem fognak egy pc/notebook helyébe lépni. És hát így is lett. Szóval időröl időre jönnek a magukat felkent guruknak képzelő emberek és bedobják a közösbe, hogy a pc piacnak itt a vége. A 10 ujjamon nem tudom megszámolni, hogy az utóbbi kb 20 évben ezt már hányszor hallottam. Aztán csak röhögtem egy jót ezeken.

    EA meg egy vicc, régebben tényleg egy viszonylag jófej cég voltak aztán amit műveltek az önmagáért beszél, ugyanez igaz az Activision-Blizzardra és most már a Bethesdára is. Ezért kell a Cyberpunk a piacnak, mert újat fognak tudni mutatni. Csak attól félek, hogy ezek a sátánista kapzsi cégek továbbra sem akarnak semmi innovatívat letenni az asztalra hanem
    csak profitot maximalizálni. Erről jut eszembe: [EA Developers Making FIFA 21]

    Ugye a Sony bejelentette, hogy egy csomó PS exkluzív címet elhoznak PC-re, ennek az eredménye a Detroit Become Human, Death Stranding meg a Horizion Zero Dawn is. És biztos lesz még több is. Ha nem lenne fontos piac a PC-s akkor nem tették volna ezt.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák