Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz nubreed #3259 üzenetére

    Nem csak arról van szó, hogy melyik nézetben tudod jobban beleélni magad a játékba. A fejlesztőknek pályakészítéskor kompromisszumokat kell kötni TPS nézetre való optimalizáláskor és emiatt nem tudna kiteljesedni a víziójuk, mesterségesebb módon kéne mindent megcsinálniuk.

    Szerk.: ha személyes preferenciáról beszélünk akkor én például TPS miatt nem fektettem annyi időt a Witcher 3-ba mint amennyit szerettem volna. Ehhez hozzájárul az is hogy néha nagyon macerásnak éreztem Geralt irányítását, sokszor azért estem szakadékba vagy ragadtam be valahol mert önálló életre kelt és minden erejével azon volt hogy tönkretegye a játékélményem :DDD Viszont az is benne van hogy TPS nézetben szimplán macerásabb arra a dologra nézni ami előtted van. Ha csodálni akarom menet közben a tájat, nem lehet tökéletesen, mert útba van Geralt. Ha a szép látványt be akarom fogadni teljes pompájában, meg kell állnom és játszadoznom kell a kamerával hogy minél jobban lássam. Beltéren meg egy vicc a TPS nézet, többször tévedtem el egy egyszerű épületben mert nem tudtam hol vagyok a furcsa kamera pozíció miatt. A kis apró részleteket a városokban is nehéz észrevenni a kamera pozíció miatt, ha nézelődni akartam sokszor meg kellett állnom és forgatnom a kamerát így úgy, hogy jól lássam őket.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák