Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Maelephant #20952 üzenetére

    Azt eredetiben is élveztem, hiszen csak a felirat magyar, a hang az eredeti...és ez minden játéknál így van.
    -You....you are...crazy! :) (valami ilyesmit mondott.
    Magyarul írta hogy maga...maga tényleg őrűlt!
    Tanulom az angolt 4 éve de pocsékul megy főleg a hallásértésem (esti gimis szinten amúgy is édes kevés amit tanítanak, örülök ha májusban le tudok belőle érettségizni).Soha nem fogok tudni annyira angolul, hogy teljesen angolul, felirat nélkül egy játék történetét, párbeszédjeit megértsem 100%-ban ezt tuti(cserébe viszont más tantárgyakból sokkal jobb vagyok).Ahhoz hogy egy ilyen volumenű játékot tényleg érts(nem csak részleteket, feliratokat, mondatokat hanem az egészet úgy mint magyar felirattal) ahhoz komoly szinten kell tudni angolul.Biztosra veszem hogy annyira angolul a fórumozok nagy része sem tud még az se aki felirat nélkül játszik.Persze a save,load,weapon sell,buy,stb szavakat mindenki ismeri de hogy folyékonyan tényleg értsen mindent magyar felirat nélkül az a játékosok elenyésző része, ezt biztosra veszem.A magyar szinkront én se szorgalmazom de a feliratot viszont igen.

Új hozzászólás Aktív témák