Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz KaitouP #2757 üzenetére

    Egy hosszú játékkal mindenki csak jobban jár, hiszen az a játékidő szétteríthető egy akármilyen hosszú időszakra, és ez minél hosszabb, annál jobb befektetés volt megvenni a játékot.
    Egy rövid játékot viszont nem tudsz hová kiterjeszteni, egyszerűen csak rövid, és rossz szájízt hagy a végén.
    Egy ilyen játéktól ami elvárható volna, az egy alsó hangon 50-60 óra, úgy, hogy rohansz, és fel se szeded a mellékküldetéseket.

    Nekem a DXMK-ban volt egy végigjátszás 40+ óra, pedig az egy kifejezetten rövid cucc, csak én minden kő alá benézek, mindent elolvasok, és a full lopakodós játékmenet is hozzáad az időhöz.
    Ennek fényében a CP nem ártana, ha egy open world mappal és az univerzum dimenzióit tekintve akár ráduplázna erre.
    Ha nincs időd, vagy napi fél órád van csak játszani, a Rocket League és ilyesmi a legjobb kikapcsolódási források, hop in, hop out, és csoki.

    És persze, lesz, akit elriaszt? De ő a célközönség? Nem gondolnám. Szerintem az a célközönség, aki igényli az összetett, hosszú játékot.
    Szerintem a CDPR sem gondolja, hogy mindenáron mindenkinek el kéne adnia a játékát.

Új hozzászólás Aktív témák