Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Alpi. #23643 üzenetére

    Ugyanígy érzem én is. Ugyan az én elvárásaim nem voltak magasak - én mondtam megjelenés előtt sokszor, hogy ha csak egy sétáló szimulátor lenne abban a világban amit a demókban, marketingben mutogattak, akkor is megvenném teljes áron, annyira magával ragadott a bemutatott város. A végeredmény pedig rendesen eldobta az agyamat. :DD
    Kisebb elképzeléseim nekem is voltak amelyek nem jöttek be - nagyobb ok-okozati összefüggések sztoriban, magas cyberware customization és az immerzív vendor interakció, no meg az életutak fontossága, szerepe. De ezektől eltekintve még mindig egy fantasztikus játékot kaptunk szerintem. Furcsamód a tűzharctól féltem a legjobban, a promo videóktól nem voltam elragadtatva, de meglepett mennyire faszán megcsinálták:R
    Karakterek sokkal maradandóbbak szerintem mint más játékokban, az animáció motor pedig fényévekkel az ipar előtt van. Nemrég néztem az új far cry-ról gameplay trailert, bábúknak tűntek a cyberpunk után a benne lévő karakterek. A sztori elég szubjektív hogy kinek tetszik, kinek nem, én imádtam.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák