Új hozzászólás Aktív témák

  • deadtom

    csendes tag

    válasz RubbishBin #15495 üzenetére

    250 órám van a W3-ba (maradjunk a CDPR produktumánál) amit egy mérföldkőként emlegetnek és az egy ow játék, de gondolom megint én vagyok hülye és rosszul tudom. Azon kívül, hogy az egy fantasy ez pedig egy sci-fi sok különbséget nem látok benne. De most már tudom mi a problémátok, helyetted már leírták mert te nem tudtad megfogalmazni, ti egy élet szimulátort vártatok csak kb. senki nem mondta, hogy az lesz.

    Lehet nem te hoztad fel, de a zombi npc-kel kapcsolatba meg annyit, hogy direkt beléptem most kb 15 percre bámulni őket.
    -zenélnek az utcán, gitároznak/dobolnak
    -üldögélnek a padokon ahol kajálnak, cigiznek, beszélgetnek, telefonálnak, telefonjukat vagy tabletjüket nyomkodják
    -láttam társaságokat akik ilyen malomszerű játékkal játszottak, meg valami másikkal amit fogalmam sincs mi volt
    -fényképezték/videózták a helyszínelést
    -vannak akik koldulnak és pénz is lehet nekik adni
    -utcai árusnál kaját vett amit megköszönt és megkajálta
    -pirosra váltotta zebra és a rajta áthaladó ncp csak a felénél volt így gyorsan átfutott rajta
    -csomószor ki lehet fogni ilyen random beszélgetéseket két nps között
    -autómatákat, játékgépeket nyomkodják
    -egy sikátorba rohant két ember üvöltözve hogy mindenki meneküljön, lehet ez csak skriptelt volt de mindenképp hozzátett a játékélményhez
    és ez csak 15 perc volt, de amúgy rohadtul nem szoktam bámulni a járókelőket mert nem érdekel mit csinálnak

    És aki arra vágyik még hullámvasútra is ülhet a játékba, csak meg kell keresni.

    Na de én itt befejeztem megyek vissza játszani mert én élvezem, és azt kaptam amit vártam mert nem voltak irreális elvárásaim.

Új hozzászólás Aktív témák