Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz gzbotii #4062 üzenetére

    "Összefoglalót(!) olvastad(!)?" - persze, hogy olvastam, ezzel kezdtem (ld. #4059).
    Viszont engem az érdekelne, hogy hol van ez a Curve oldalán (!) így leírva?
    Az 1. link-en sehol sem említik a 10 alkalmat. Az ott található "Curve Fair Use Policy"-ban ennyi van: "ATM usage is free for up to 10 domestic (withdrawals in the same currency as your Funding Source) withdrawals per calendar month after which time you may be charged £0.50 (or currency equivalent) per usage for each additional ATM withdrawal."
    Ez alapján én nem látok különbséget credit és debit kártya között. Sőt, itt valamiért összeg sincs említve.
    A 2. link-en külföldi készpénzfelvételről ír, és itt már tényleg meg van említve a £200, de más nem. Korábban azért kérdeztem, hogy mi számít külföldnek, mert nem tudom, hogy tudja-e a Curve (és ha igen, honnan), hogy én magyar vagyok? Esetleg a kártya igénylésekor kitöltött címből?
    A 3. link egy ATM kereső ...

    A "Terms of Service"-ben is csak ennyit találtam: "Free for up to 10 ATM withdrawals per calendar month; thereafter £0.50 /€0.50 per ATM withdrawal. In addition, where your selected Payment ‎Card is a credit card*: free up to £200 /€200 per calendar month; ‎thereafter 2% of the withdrawal amount‎. ‎ Please note that this not a limit per credit card, but a cumulative for all ‎credit card withdrawals using your Curve card in a calendar month.‎"
    Ez alapján olyan, mintha debit kártya esetén max. az alkalmak száma lenne korlátozva, míg credit kártya esetén már az összeg (£200) is, de ez utóbbi is egy teljes hónapra értendő. Vagyis - credit kártya esetén - adott hónapban max. £200 felvehető, és az is max. 10 alkalomra szétosztva.

    Biztos van itt a fórumon, aki ezt már élesben tesztelte, de nekem a Curve oldalán található információk alapján kicsit homályos a kép.

Új hozzászólás Aktív témák