Új hozzászólás Aktív témák

  • szuladam

    aktív tag

    Srácok, meg kell védenem a Curve-t mert nekem az ég világon semmi gondom sincs vele.

    Terhelések: két dolog miatt küld terhelés, egyrészt ellenőrzik szerintem, hogy le lehet-e venni róla pénzt, elvégre ez az egész Curve alapja, hogy másod utat indít a fizetésre, másrészt terheléses üzenetben küldi el a hivatalos reg. kódot az adott kártyához, kiküszöbölve ezzel hogy más ember vagy lopott kártya adatait töltsük fel, ergo nagyobb biztonság. Szerintem tök jogos, hogy addig nem enged semmivel se babrálni amíg nincs egy hivatalos visszajelzés hogy kié a z account és a kártya. És ennek ez a legbiztonságosabb módja.
    A beterhelt 1 ft vagy 1 eurót pár nap múlva vissza is kapjuk, még ha 2x terheli is be. (Nekem is 2x terhelte a reg.-nél, vissza is kaptam mindkettőt.)

    Virtuális kártya: alapjaiban szerintem a virtuális kártyák beregelése kicsit sántít szerintem, főleg a júzer szempontjából. Ezt a kártya típust össze vissza csinálhatjuk, megszüntethetjük, szerintem (Bár nem értek hozzá!) bizonyos cégekénl nincs is a virtuális kártyán pénz, hanem a fizetéskor szintén egy azt megelő úton töltődik rá pénz, ergo a Curve számára üres vagy láthatatlan kártyáról van szó, ezért nem fogadja el. (Mondom, szerintem csak bizonyos faja virt. kártyáknál.)

    TW és Rev kártya, azt is érdemes lecsekkolni ha új mind a két kártya, hogy biztos végben a verify. Mert ha folyamatban van, én se fogadnám l a Curve helyében :D
    Nekem mindkettő már aktív volt és azonnal be tudtam tenni a Curvebe. OTP kicsit szarakodott, szóltam asupportnak és újra küldték. 3-4 munkanap múlva megjött a terhelés, a kód és visszakaptam a pénzt. Simán be tudtam tenni. Azóta hivátlanul működik minden.

    Persze senkit se akarok rábeszélni semmire. Ha úgy érzi valaki hogy ez rizikós ne használja egyik céget se, de személyes véleményem teljesen pozitív.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák