Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    Tegnap csatlakoztam a klubba egy kék virtuális Curve kártyával és az első tranzakcióval.
    Nekem csak arra kell a kártya, hogy a Galaxy Watch6 órával is fizethessek a Raiffeisen OneCard hitelkártyámmal.
    Nos, az órával az első tranzakció pár száz forint összeggel kicsit furcsára sikerült, illetve duplázottnak tűnik.
    A bank oldalán 2 tranzakció jelent meg ugyanazzal az összeggel. Az egyik az elfogadóhely tranzakciója, ami teljesült is azonnal, míg a másik ugyanez az elfogadóhely, ami elé a CRV előtag került, nyilván a Curve, és utána még az, hogy Vilnius, és ez még folyamatban van.
    Úgy éreztem, hogy az óra is kettőt rezgett, ha ez egyáltalán összefügg ezzel.
    A Curve appban csak 1 tranzakció volt ekkor még, mára bekerült mindkettő, azzal, hogy a második pending. Plusz még az üzenet, hogy ezentúl a Curve Cash lesz érvényes az egyenlegig. (Ez utóbbi nemrég szóba került itt.)

    Kérdéseim. Ez így normális, így működik a fizetés?
    Ha az elfogadóhely nem jelentkezik a második tranzakcióért - nyilván nem fog -, akkor automatikusan felszabadítják az összeget? A Raiffeisennél ez 30 nap. Volt már hasonló és jóval nagyobb összeggel náluk sztorim egy lemondott rendeléssel, ahol az elfogadóhely bénázott, lerázott, és folyton a bankhoz irányított.
    Kell valamit intézkednem, írnom a Curve supportnak, hogy dupla tranzakció történt és lépjenek valamit, vagy pár nap, hét múlva automatikusan megteszik?

    Ez, ha mindig így lenne, az nemigen frankó. :W
    Egyelőre kivárok az újabb órával való fizetéssel. :U

Új hozzászólás Aktív témák