Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Thaami #774 üzenetére

    Szia! Itthon pl Siófokon tökéletes a telenor, t-mobil 3G hálózat! Ha visszaolvasol én németországban is használtam ott pl a vodafonos net kártyát vettem és tökéletes volt kis falukban is. Talán nálad sem ártana az itthoni "vodafonos" beállítástból a "vitamax" szót kitörölni mert 99,99%-ban ez szokott a "nagy" gond lenni :DDD Itthon csak a vodafonnak van idióta 900Mhz hálózata vidéken "mert" ők jobbak :(
    Lehet amit most leírok egy "összeesküvés elméletnek" hangzik de nagyon úgy néz ki, hogy a szolgáltatók ezekkel a frekvencia csapdákkal akarnak kedvezni a "nagy márkáknak" az előny megtartásához! De ahogy nézem egyre kisebb lesz az előny! Sajna még nem tudnak "mindenható" telefonokat készíteni sem működési frekvencia sem működés szempontjából mert mindig kitalálnak valami mást (direkt nem írtam újat!) ami változtatásra készteti a gyártókat. Ezeknek a nagy része csak parasztvakítás! Pont úgy mint a 3G v. 4G! Amikor bit-re mérik az adatforgalmat akkor egy telefonon soha nem fog egy értelmes ember torrentezni ugye?
    Egy-egy weblap elérés vagy email olvasás pedig nem ad akkor a sebesség különbséget amitől mindenki fejre áll! Nagyon jó egyébként, hogy most már a mikró hullámú sütők frekvenciáján közlekednek a telefonok és a tornyok. Legalább nem fogunk fázni a tornyok közelében és garantáltan mindenki steril lesz :K Sajna ezt csak úgy 20 év múlva fogják bebizonyítani kb úgy mint az ólmozott benzin hibáját. Na de nem vagyok sem "zöld" sem környezetvédő. :N

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák