Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BladeX(real)

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy kis grafikai hibám a Crysis és a Crysis Warhead alatt is. A jelenség ugyanaz, mint amit ezen a videón lehet látni:
    http://www.youtube.com/watch?v=mXHRUG2_IiM
    A Crysis-ra mind a három, a Crysis Warhead-ra mind a kettő patch fel van rakva. Ha nem telepítek fel patch-et, akkor is csinálja ezt a hibát.
    A videókártya programját már cserélgettem, kipróbáltam az utolsó hét teljes verziós drivert, de a grafika/textúra hiba megmaradt mindegyik esetében. Jelenleg a legújabb 182.50-es verzió van fent.
    Amúgy a játékokat már végigjátszottam, és ezen kívül semmilyen bug nem volt. De szeretném mégegyszer végignyomni, tökéletes minőségben, mind a kettőt.
    A grafikai beállítások: 1152x864 felbontás (ezen még betudom állítani a 100Hz-et, és a win felbontásom is ez), high/játékos, 16xQ élsímítás, vsync on.
    A játékok szépen futnak, csak néha terület töltésnél, "checkpoint-nál" szoktak kicsit beszaggatni.
    Bármit állítok visszább, vagy följebb, a hiba akkor is megmarad. Ha viszont az élsímítást teljesen kikapcsolom, akkor megszűnik a hiba, de a grafika nem lesz olyan szép.
    Szeretném, ha valaki tudna segíteni, hogy ezt a hibát miért csinálja. Vagy ha valaki tapasztalt hasonlót, és sikerült megszüntetni a hibát, akkor azt, hogy csinálta.
    A segítséget előre is köszönöm!

    Üdv.: BladeX

Új hozzászólás Aktív témák