Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz zack #3629 üzenetére

    Lehet ha meglesz a nagy TV-m jövőre én is bejátszok egy PS3at vagy valami hasonlót :K bár nem tartom valószínűnek, viszont egy HTPC építését mindenképpen, vagy legalábbis egy letöltőgépet,mert nagyon sokat eszik ez a cucc... ezen gamelek,töltök, filmezek, zenét hallgatok..kicsit sok igy :W HD filmet lejátszik egy E2180 is 3-3.6GHz-en, elég bele egy 9600GT szintű VGA is, vagy ami legolcsóbb és HDMI-s... 2x2GB ram, 2-3 TB winyo, oszt rá is kötöm a routerre, erre fogom a HD-filmeket pumpálni,meg a többi cuccot is. a nagy gépet meg csak gameléskor kapcsolom be :D
    A wars-ról meg...hát... mostanában keveset játszom, ha feljutok éppen valahova mindig igyekszem első 3ba benne lenni,de nem olyan egyszerű...kicsit mintha uncsi lenne már.. 2 éve ezt toljuk folyamatosan... :D igen már várom a Crysis 2-t vagy mi is lesz a neve, az se baj ha még egy kiegészitő jönne mint a Warhead...csak ne 6 órás gameidővel :((( Mert fennt van a Warhead azt szoktam még tolni,azt még nem vittem annyiszor végig mint a sima Crysis-t :DDD . Próbálom már mindenféleképpen csinálni hogy jó legyen. Hitman-féle kuss-módszerrel, ami bazi-nagy türelmet igényel :DD Persze a Quake-Doom-féle hentelés se rossz :C

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák