Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Laraxior #3627 üzenetére

    Az elkeserítő az az, hogy már a punkbuster sem megoldás a csalás szűrésre.. :(
    Az Armada szerón ahol tolni szoktam, félelmetes ami megy néha. :((( Olyan mozgások, és olyan célzások...áhh. A világon nincs olyan aki így lő.
    Lent a hangárban egyik végéből a másikba célzottan 2-3 lövésből némelyik leszed úgy, hogy mozgásban vagyok. Mint régi motoros, ezt már tudom..ilyen nincs. Eleve ha találsz is, csak fejre találni lehetetlen, úgy hogy minden golyó találjon, ráadásul ott a legjobb fegyó a SCAR és még nagy zoom-os irányzék sincs.
    Ezért is vettem XBox360-at...ha meg már nagy hiányom van fps-ből, ami azért még mindig pc-n a legjobb, akkor Wars-ozok egy estét. Ezért nem adtam el a 4890-et. DX10 high-ban tudom csak tolni Very High helyett, de ez is elég, nem nagy visszalépés. De minden más jóval kényelmesebb Box-on. :K

    Az új Asus 4890 KO-m meg jóval jobb mint az MSI OC. :K ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák