Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Laraxior #3335 üzenetére

    Tegnap nem hagyott nyugodni a dolog...csak felmentem a Snakes szerverre. :DDD Persze csak azután, hogy az egér padot letakarítottam hogy pontosabban tudjak lőni. :U Kapott egy kis pronto-t, az egér meg egy kis sűrített levegőt. :K Hát ez volt a gond...2 egymást követő Snakes map-en is első lettem. Igaz volt olyan is ahol csak 3. hely sikerült.
    25-14 és 16-8 voltak az aranyérmes helyezések. :K :C Valahgy így hogy tiszta egérpadon nyomultam hullottak mint a legyek a "fejesektől". ;]
    Bár most is volt cheater aki az egyik háztetőről átfutott a levegőben a másikra. :(((
    Meg is lepődött amikor írtam neki a kedvességeket. :U A 25-3 eredménye egyértelművé tette hogy egy mocskos nagy csaló. Rafkósan nyomják, mert nem mindig használják a csalásokat. A levegőben való átszaladást is a Gauss zoom-mal vettem észre. ;]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák