Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz he7edik. #57915 üzenetére

    Pontosan erről szól a ph mix is. Ha ph-sok ellen akarsz játszani, akkor ph mixelsz. Ha te GE vagy és GE-k ellen akarsz játszani, akkor MM-ezel vagy amit akarsz. Ha meg botok ellen, akkor botozol.
    Nem értem, miért akadsz fenn azon, hogy ph mixen egy ph-s ellen játszol. A prohardver az ország legnagyobb informatikai portálja, és vele együtt a fóruma is a legnagyobb és legnépszerűbb ebben a témában, és ez egyet jelent a nagy szórással. Nem tudom, miért lepődik meg az ember, ha több ezer ph-s csgo játékos közül valamelyik nem képes olyan jól játszani, mint a többi...

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • I Am^^

    tag

    válasz he7edik. #57915 üzenetére

    Akkor menjél botozni, és ne PH! mixre járj :) Többször írta Snow is és Xero is, hogy itt nincs az hogy csak sasok, vagy globalok jöhetnek. Nem tudom miért akarsz ezen ennyire görcsösen változatni. De hát nekem pont mindegy, én akkor is menni fogok mixre, ha te ott vagy, ha nem.

    kretenallat: És ha eddig mondjuk nem játszott rajta mert első látásra a mapok között nem volt neki szimpatikus?

    Sztrego: A baj az, hogy nem erről volt szó. Hanem kb. menejn el a pic*ába aki silver, és nem minden mapot ismer. Te is tudod hogy mirage a kedvenc mapom, 90%-ban ott játszom, ismerem a többi mapot is, de pl a megnevezéseket nem igazán. Most akkor nekem nincs helyem a PH! mixen? Emberek könyörgöm.

    És most bújik elő az a bizonyos magyar mentalitás.

    [ Szerkesztve ]

    |Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák