Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phenomHUN

    aktív tag

    válasz kuLi_ #54571 üzenetére

    Plusz még a Kopasz is azt hordta, nagyon jól nézett ki benne. ;]

  • mepet

    addikt

    válasz kuLi_ #54571 üzenetére

    "maximális méretű egérpad": Nekem világ életemben normál méretű padom volt, de most konkrétan S-es (kb 30 centi széles) van. Pár hét alatt teljesen megszoktam, sosem csúszik le róla az egér. Bármikor kihívhat 1v1-re (pl. zengaminggen) akárki, akár nagyobb paddal operáló játékosok is! :D

    Szerintem a padnál a méret egyéni preferencia kérdése. A minőség sokkal fontosabb. Én sokáig használtam kemény műanyag padokat, nemrég álltam át "szövet padra". Megosztom az elmúlt 11 év tapasztalatát, hogy mi vált be és mi nagyon nem:
    Razer Sphex: matrica típusú műanyag pad, nagyon könnyen kopik, de addig megfelelő cucc. Aktív játék mellett fél évente cserélni kell, cserében olcsó.
    Steelseries 4HD: nagyon sokáig bírja, kb 6-szor tovább, mint a Sphex. Pontos, minőségi cucc.
    Roccat Siru: matrica típusú műanyag pad, a Sphex rossz minőségű, full gagyi másolata. Első használatkor használhatatlanra karcolódott.
    Artisan Hien Soft: puha, szövet pad. Tényleg beszarás micsoda technológiával készülhet, nagyító alatt egy csodálatosan precíz, apró mintázat van benne. A felülete olyan, hogy az egér pont ideális mértékben épp-hogy "tapad oda" a gyári talpakkal, ha megmozdítod, szuperkönnyen csúszik, ami irreális érzés, mivel ez egy puha pad. Szuper kényelmes is, nem lesz tőle gamer-bütyköd a csulkódon, mint a műanyag padoktól. Azt hozzá kell tenni, hogy ez a szövetpad nem is szövet, valami gumi-műanyag-szövet hibrid lehet úgy, hogy mindegyik anyag előnyeit egyesíti magában. Innentől csak Artisan padom lesz, ha máshogy nem lehet hozzájutni, szerzek Japánból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák