Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    válasz Kvelstadt #81 üzenetére

    Huuu, köszi. Pont ez a 2 kérdés foglalkoztatott amit megválaszoltál holott nem is kérdeztem. :D Azon agyaltam hogy miként lehet kikerülni a gömböket és ki akartam próbálni hogy szétverhető-e a nagy gömb. Ezek szerint jól sejtettem. Mondjuk azt eddig nem vettem észre hogy a kis gömböknél villogjon valamelyik. Arra rájöttem felé kell gurulni mikor buffolja magát és csap egyet. Persze ha nem jó az időzítés akkor kampó. Onehit kill. Nem tudom ennek van-e ellenszere? Valamilyen lightning-blood kombót vélek felfedezni a csapásban.
    Hagyjon 10 egység hp-t, de ne öljön már meg egyből. Csúnya-csúnya boss! :DDD
    Mondjuk lehet berakok valamilyen spellt, talán az Atlasban van valami ilyesmi hogy nem patkolsz el. Bár ahhoz meg lehet B fortitude kell..ehhh. Na majd megnézem.
    Holnap délután remélem lesz időm játszani, jó lenne megint tovább barangolni a boss után.
    Videókat majd rakok fel én is. Megvannak eddig csak fel kellene töltenem.
    Surge2-t is folytatnom kellene de amíg nem maxoltam ki ezt addig nem kezdem el. Lehet jövőre leszv csak belőle valami ha így haladok. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák