Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Lootolok #4743 üzenetére

    Nem a max heroes mulik.azon hogy es honnan indulsz.th10 is tud th11et 2*ozni.
    Nekem 20as se volt mikor feljottem. Szerintem 25tol boven jo vagy. A buzi 11nek nagy a hp.je.th10nel jo loot van azonnal megyek ra.
    Viszont en 5 spell.t eldobok mert kell sajnos.
    Nincs panasz ez a 100e+ bonus arra jo az arany gyulik ha elszurom attackot es th nincs meg de 51% igen akkor a bonus altal max nullas az elixir....
    A dark mrg jon rendesen egy hett alatt altalaban anext lvl.re megvan.
    A gw5tol irto nagy segitseg csak okosan kell hasznalni.
    Igen a cw barhol eldolhett fenn lenn kozepen.....th9eket illik mind 3ra verni de sok embernek nem megy nalunk.
    A mereg elbaxasa ota en is hibazok a kicsivel. A geci bow nagson szedi a hogot. A mereg faxsaga miatt meg az ido elmegy.
    Engem csak akkor tamadnak be ha mindenbol sok van de sokszor jonnek trofibukok....vagy luzer termelozok.
    50%ra ritkan utnek lootban....a th.m kifele van igy arra mennek ra cserebe a fekete megmarad.
    A kicsit allandon utik 70-80ra de nem erdekel visszaszedem hamar.mar cssk falazok a kicsin.meg a heroest huzom.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák