Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Sziasztok,

    Most kezdtem rá a Colonizationre, azonban pár dolog számomra nem egyértelmű:

    Van lehetőség a városok közti tradelésre, import-export félretételre, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ez hoygan üzemel, pedig elég jó lenne kialakítani már valami átlátható kereskedelmet, mert 10 várostól már kezelhetetlenné válik, hogy melyik várost éppen mivel lássam el, melyik szekeret éppen hová küldjem, stb...
    Valaki le tudná nekem írni ennek működését?

    Másik dolog, a kincsek zsákmányolása. Láttam a többi népet kinccsel rohangászni, nekem egyszer volt, de nem nagyon tudtam mire vélni, eladtam a szülőhazának. Hogyan, miből, miért kaphatok kincseket?

    Sajnos még kicsit idegenek nekem ezek az új fícsörök :)

    Köszi előre is,
    Mosqu!to

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Mosqu!to #46 üzenetére

    Idő közben sikerült választ találnom, azonban újabb kérdés ötlött fel bennem:
    Amikor az indiánokhoz megyek scouttal, elmondják, hogy mire van szükségük, valamint mondják hogy miylen mesterséget tudnak. Próbáltam nekik eladni és ajándékozni is az adott dologból, de az említett mesterségű emberkét nem kaptam meg, csak váltott egyet az igényük. További dolgokat kéne vinni nekik, vagy hogyan néz ki ez az igény-specialitás dolog?
    Valamint van olyan billentyűkombináció, hogy ne a maximális mennyiséget, csak egy meghatározott adagot jelöljek ki a terményekből, amikor hajóba-szekrébe pakolom?

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák