Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz jeno852 #27162 üzenetére

    Akkor miután végigjátszottad, akkor tedd vissza a másikat. Azért próbáld meg amit tanácsoltam.

  • katt777

    félisten

    válasz jeno852 #27162 üzenetére

    Más gáz van ott, én régebbi meghajtóval toltam végig a Wolfensteint. Nem rátelepítetted valamelyik régire? Ilyen esetben biztos a teljesítmény-csökkenés, de még akkor is, ha uninstallod, de a fájlokat és a reg. beállításokat nem pucolod ki. 14.4 amúgy sem OK meghajtó, 14.7RC1-gyel nem próbálkoztál?

    DeadMeat: Én éppen az mondtam, hogy ezek a kártyák NINCSENEK avultatva. A HD4xxx sorozat a legutóbbi, amelynek a támogatását hivatalosan megszüntették. Az ennél újabb kártyákkal a driverhibák annak köszönhetőek, hogy az újabbakra optimalizálják a meghajtókat, ez nem avultatás (legalábbis hivatalosan nem tekinthető annak :DDD ).

    wwenigma: Legalább önkritikád van. :D "Altalaba pont azokkal van a baj akik azt hiszik hogy ertenek a gephez." :C Az ne ossza az észt, aki semmilyen problémára nem tud megoldást, viszont segítség helyett mindenkit bőszen lehülyéz, akinek valami problémája támad az AMD amúgy is problémás meghajtóival (mert ők biztosan nem tudnak meghajtót telepíteni). :P (Miközben saját maga a ragozás alapvető szabályaival sincs tisztában.)

    Zsébernardo: Hát, bevallom, nem az volt a legfőbb dolgom a játékban, hogy az amúgy is gagyi fali lámpákat nézegessem, nem tűnt fel ilyen hiba. :B :DDD KotOR esetében ezzel is kiegyeztem volna, ha fut egyáltalán.

    gb4400: Az a baj, hogy hiába találsz egy jó meghajtót, nem tudsz annál megmaradni, mert az újabb játékok azzal majd nem fognak menni, ha meg felteszed az újabbat, sanszos, hogy besz.rik vmelyik régi. Így megy ez, ha nem írnak normális drivert, hanem össze-vissza foltozgatják, főleg CC-ben szoftveresen, amitől aztán hogy-hogy nem, belassulnak az adott játékok. Viszont AMD-nél ez szolgáltatás.
    AMD mentségére megjegyezném, hogy soxor a szoftverfejlesztők szarják el a dolgot, ezért kell driverben mókolni (és ezzel más, esetleg jól megírt játékokat elcseszni). Hát, nV valahogy jobban megoldja (nyilván ebben szerepet játszik a kód hozzáférhetősége), ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák