Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9889 üzenetére

    Hát éppen ez a probléma.
    Már mondtam, mi a véleményem arról a filozófiáról, hogy akinek nem tetszik a szar munka, az vegyen mást. :(( :P
    Te sosem nézted a tényeket, most sem teszed, ahogy az említett hsz-okban sem tetted. Kb. 100X hangsúlyoztam ki, hogy mielőtt egy hibáról szólnék, mindig tesztelem tiszta rendszeren, mert nem szeretek a levegőbe beszélni.
    Csak 1 napja ( :Y ) írtam, hogy szabályosan telepített CCC-rel együtt teszteltem DX11-ben az AvP-t, és simán kidobott (tiszta rendszerre telepítve). Szintén szűz rendszerre feltettem a 10.3-at (100+1-edszer leírom, hogy NEM VOLT fent ATT, meg semmi 3rd progi), és voilá, simán megy! Á, tutira nem az AMD baszta el az újabb meghajtókat! :)) (10.4-től fölfelé ugyanúgy kidobál, mint 10.1-től visszafelé.) Ebből rajtad kívül bárki számára nyilvánvaló, hogy valamit optimalizáltak DX11-re (vsz. az élsimítást, mert azt nem lehet programból állítani) a HD5-ös kártyákon, amivel elb.szták a HD4-es kártyák támogatását. Ez senki számára nem meglepő, aki ismeri az AMD fejlesztési filozófiáját (ti. hogy új kártyák menjenek, a régieket meg dobják ki a userek), amelynek köszönhetően a HD4- tulajdonosok most kezdenek oda jutni, ahol HD3-asok kb. 1 éve jártak, azaz hogy szinte játékonként cserélgethetik a meghajtókat. Ami még érdekes, hogy a winbe is belesz.rik valamit, mert 10.7 után visszatéve a 10.3-at, megint csak kidobált, míg szűz rendszerre 10.3-at telepítve ismét csak jó. :C

    A fentiek alapján mindenki nyilvánvalóan tudhatja, melyikünk nézi a tényeket. :P Te meg csak hivatkozz a fent sem lévő 3rd party programokra, és az elavult ATT-ra, mert semmit nem tudsz mondani azon kívül, hogy az AMD meghajtó jó, user okozza a hibát. ;) A nálam is előjött 10.7 telepítőhibáról (hogy eltávolítás után egyetlen más meghajtó sem működik) meg ne is szóljunk már, annyira lerágott csont.

    hunfatal: Vagy éppen nem is működik (lásd fent).
    CCC-ben is hozhatsz létre saját profilokat. ;)

    stevve: A saját példádból annyi jön le, hogy nem ismered az ATT-t. :)
    RivaTuner kezeli az újabb VGA-kat is, sőt, még olyat is, amelyet ATT nem. Persze lehet, hogy van, amelyiket nem. Legnagyobb baja, hogy ATI kártyákon nem tud feszt szabályozni; persze ez no problemo, ha fix feszen megy a kari.

    gb4400: Ha fent van a CCC, akkor használod, hiába nem avatkozol bele a működésébe.

    RpPRO: Arról beszél, hogy a szoftverírók nem programozzák le rendesen a drivert, ezért a CCC kell, hogy belepofázzon annak működésébe. Így ráadásul le lehet butítani a megjelenítést, elrejtve a meghajtó hibáit. Sajnos a régi, szép idők már elmúltak. :((( Elég csak arra gondolni, hogy a kőtábla óta mennyit romlott az adattárolási módszerek időtállósága. :DDD
    Autót kapni elektronika és egyéb baromságok nélkül, ha az ember még a vezetés élményére vágyik, csak átlagember soha nem tudja megvenni. Vagy veszel egy kis Polski-t: hátsókerék-hajtás, farmotor, semmi elektronikai b.lfaszság, és lehet menni a jégre. ;]

    madgie: Mert biztosan 3rd progit használsz, hiszen az AMD meghajtója tökéletes. (C) by Abu85 :D

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák